Contact

Onze gegevens

Motorhuis Felix & Jos
Hasseltsesteenweg 143, 3580 Beringen

Bekijk op Google Maps

[T] 011/45 83 83
[F] 011/43 28 65
[E] info@felix-jos.be


Zaakvoerders

Felix Willems
Jos Willems

Verkoop moto's, scooters, 2e hands motoren

Jef Cuypers
[T] 011/45 83 94
[E] jef@felix-jos.be

Werkplaats (moto's en scooters)

onthaal en planning : Lindsay De Meersman
[T] 011/45 83 82
[E] lindsay@felix-jos.be

chef werkplaats en opvolging : Chris Put
[T] 011/45 62 66
[E] chris@felix-jos.be

opvolging ongevallen : Carlo Pauls
[T] 011/45 62 63
[E] carlo@felix-jos.be

Magazijn, navigatie en accessoires

Davy Van Weymeersch
[T] 011/45 83 81
[E] davy@felix-jos.be

Motorkleding

Carine Toelen, Nancy Merken, Thalia Ramaakers
[T] 011/45 83 91
[E] kleding@felix-jos.be

Administratie

Elfie Wouters
[T] 011/45.83.96
[E] elfie@felix-jos.be

Boekhouding

Sofie Witters
[T] 011/45.62.62
[E] sofie@felix-jos.be

Contacteer ons

Heeft u vragen? Vul onderstaand formulier in.
Wij helpen u graag verder.